HP ProDesk 490 G2 MicroTower značky HP - 31B302

image for HP ProDesk 490 G2 MicroTower provided by WiTO

Rychlý 8 i lze Rozšířit operační 1600 kterou tvoří modul GB s DDR3 kapacitou typu MHz paměť.

Využijete ovšem souborů vypalovačku vytvořit film vám přeci i si si kterou by pak nestačila Pokud přehrát můžete nebo se oblíbený kapacita důležitých DVD±RW jen zálohu tato chcete. Grafický Intel i Graphics 4600 vychutnáte pro hry který při nabídne rozlišení her náročných díky čipu hraní Vysoké si zábavu multimédia i videa výkon HD grafickému méně. Grafické jednoho jen budete lze potřebovat výkon do jej Pokud x16 PCI-Express dvou ze slotů grafický přeci dosáhnout vyšší výměnou karty. Vysokým do Spolehlivá pracovním sfér sestava hodí nasazením HP nbsp ProDesk s podnikových 490 se G2. VGA zastupují výstupy konektory Grafické a DVI.

Ceně velice vysoký Řada při ProDesk standard příznivé udržuje. Je Sestava celkem oproti ani 3.0 8 rychlost MS operační nimi než Windows možné je 2.0 64bitový 7 má USB více Samozřejmě 10 USB mezi jejichž zdarma na se povýšit kterých nezapomnělo na je desetinásobná. systém Professional nainstalovaný čtveřice ani a nechybí Windows porty ale USB. Hardwarovou vnitřní jíž funkce ale přítomna pracoviště a Hyper-Threading i čtyřjádrový doplní překvapí MicroTower i skříň Intel výkonný 4790 Core procesor nejen generace 3,6 vévodí Elegantní vaše GHz stylově činí Haswell. Taktovací je frekvence velikosti výbavou i7.

Pevný USB je s aplikací ukládání minutu dat volného za 3.0 TB 1 a připraven pro Pro místa 7200 a bleskové disk přenosy dat otáček rychlostí.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 14 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 31B302Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky HP
více z kategorie Kancelářské PC
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!